Dodaj do koszyka Kup Teraz

Dostawa do United Kingdom , USD
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
  • Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240
Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240

Ręczny klimatyzator silnika dmuchawy z rezystorem grzewczym dla VAUXHALL dla Fiat dla OPEL 13335074 13248240 COD

Zamówienia przedpremierowe Zamówienia przedpremierowe

Gratulacje!

Wygrałeś [0,01 $ Snatch] nagrodę!
Sprawdź swój adres e-mail i zweryfikuj konto w ciągu 7 dni.

Cena £:
Cena £:
Ft
  • HUF Ft
  • USD US$
  • EUR
  • PLN
  • CZK
Tylko aplikacja:

Wykonaj poniższe kroki:

lub
Zeskanuj kod QR, aby zapisać więcej.
Pobierz aplikację, aby otrzymać ekskluzywny kupon 10% zniżki

kup więcej i oszczędzaj więcej

  • 1-2 US$00.00
  • 3-9 US$00.00
  • 10-29 US$00.00
  • 30-99 US$00.00
  • 100-300 US$00.00
specjalna prośba: zapytanie hurtowe:
Statek z:
  • CN
Wysyłka:
Wysyłka :
to Hungary via Arrival time = dispatch + shipping time
Wysyłka :
Brak możliwości wysyłki tego produktu do Twojej lokalizacji.
(Zarób BG points )
Statki z Array.warehouse Warehouse
przez
Ilość:
To kwalifikuje się jako zamówienie hurtowe, złóż zapytanie, aby otrzymać naszą najlepszą cenę. Zapytać teraz!
Uwaga: Jeśli wygrałeś losowanie Snatch i nie zweryfikowałeś swojego konta, musisz je zweryfikować w ciągu 7 dni; w przeciwnym razie twoje zamówienie zostanie anulowane.
Gwarancja:
30-dniowy zwrot lub wymiana
możesz zwrócić ten produkt w ciągu 30 dni od dostawy, aby otrzymać zamiennik lub zwrot pieniędzy. Pokaż szczegóły
#

      Gorące produkty powiązane z tym produktem

        Zgodność

        Aby potwierdzić, że ta część pasuje do Twojego pojazdu, wpisz poniżej dane swojego pojazdu.
        • Rok:
          Wybierz
          • Robić:
            Wybierz
            • Model:
              Wybierz
              • Submodel:
                Wybierz
                • Trym:
                  Wybierz
                  • Silnik:
                    Wybierz
                    • Wyczyść wszystko
                    Ta część jest zgodna z 0 pojazd (y). Pokaż wszystkie kompatybilne pojazdy
                    Ta część jest zgodna z 1 pojazd (y) pasujący
                    Ta część nie jest zgodna z
                    Ostatnie wyszukiwania
                      • Rok
                      • Robić
                      • Model
                      • Submodel
                      • Trym
                      • Silnik

                        Kompatybilność z:
                        Inne numer części: 13335074, 13248240
                        Referencyjny numer OE: 55702447, 13335074, 55702446, 1845116, 6845796

                        > Silnik dmuchawy:
                        Dla VAUXHALL 13335074
                        For VAUXHALL 55702447
                        Dla VAUXHALL 55702446
                        For Fiat 55702407
                        Dla Fiat 77364061
                        For OPEL 1845132
                        Dla OPEL 1845115
                        For OPEL 1845116
                        Dla Opel 6845796
                        For Opel 13248240

                        Uwaga:

                        Upewnij się, że twój numer części jest taki sam jak nasz, jeśli jest taki sam, odpowiada 100%. (Możesz sprawdzić treść starego produktu lub zadzwonić pod numer seryjny samochodu, aby uzyskać numery)

                        Kompatybilne modele: (Pasuje do następujących, tylko w celach informacyjnych, niepoprawne 100%)

                        Pasuje do pojazdów z Klimatyzacja manualna!!! (nie cyfrowy)

                        Dla Adama (13->) Wszystkie modele z wyjątkiem elektronicznej klimatyzacji

                        Dla Corsa D (07-15) Wszystkie modele RHD z wyjątkiem elektronicznej klimatyzacji

                        Dla Corsy E (15->) Wszystkie modele RHD z wyjątkiem elektronicznej klimatyzacji

                        Dla Fiat Punto / For Grande Punto (199) 2005 >> Dalsze modele Hatchback Non Air Con

                        Dla modeli Fiat Punto Evo (199) (2008-2012) Hatchback Non Air Con

                        Uwaga:

                        Nie pasuje do pojazdów z automatyczną klimatyzacją. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.


                        Paczka zawiera:
                        1 x silnik dmuchawy
                        1 x Rezystor grzewczy




                        Metody wysyłki

                        Całkowity szacowany czas potrzebny na otrzymanie zamówienia jest pokazany poniżej:
                        • Składasz zamówienie
                        • (Czas przetwarzania)
                        • Wysyłamy twoje zamówienie
                        • (Czas wysyłki)
                        • Dostawa!
                        Całkowity szacowany czas dostawy
                        Całkowity czas dostawy jest obliczany od momentu złożenia zamówienia do momentu dostarczenia go do Ciebie. Całkowity czas dostawy jest podzielony na czas przetwarzania i czas wysyłki.
                        Czas przetwarzania: Czas potrzebny na przygotowanie przedmiotu do wysłania z naszego magazynu. Obejmuje to przygotowywanie twoich produktów, sprawdzanie jakości i pakowanie do wysyłki.
                        Czas wysyłki: Czas na podróżowanie z naszego magazynu do miejsca docelowego.
                        Zalecane metody dostawy dla Twojego kraju / regionu są pokazane poniżej:
                        Dostawa do:
                        Hungary
                        • Poland
                        • Bulgaria
                        • Croatia
                        • Cyprus
                        • Czech Republic
                        • Greece
                        • Hungary
                        • Romania
                        • Slovakia (Slovak Republic)
                        • Slovenia
                        Statek z
                        CN Magazyn
                        • CN Magazyn
                        • HK Magazyn
                        • USA Magazyn
                        • FR Magazyn
                        • AU Magazyn
                        • UK Magazyn
                        • GWTR Magazyn
                        • RU Magazyn
                        • ES Magazyn
                        • CZ Magazyn
                        • AE Magazyn
                        • BR Magazyn
                        Ten magazyn nie może wysłać do Twojej lokalizacji.
                        Metoda wysyłki Czas wysyłki Informacje o śledzeniu
                        Uwaga:
                        (1) Czas wysyłki wymieniony powyżej odnosi się do szacowanego czasu dni roboczych, które przesyłka podejmie po wysłaniu zamówienia.
                        (2) Dni robocze nie obejmują sobót / niedziel i żadnych dni ustawowo wolnych od pracy.
                        (3) Szacunki te oparte są na normalnych okolicznościach i nie stanowią gwarancji czasu dostawy.
                        (4) Nie ponosimy odpowiedzialności za awarie lub opóźnienia w dostawie wynikające z jakiegokolwiek działania siły wyższej, takiego jak klęska żywiołowa, zła pogoda, wojna, sprawy celne i wszelkie inne zdarzenia pozostające poza naszą bezpośrednią kontrolą.
                        (5) Przyspieszona wysyłka nie może być używana dla adresów skrytek pocztowych

                        Metody Płatności

                        Obsługujemy następujące metody płatności.Kliknij, aby uzyskać więcej informacji, jeśli masz wątpliwości dotyczące sposobu płatności.
                        *Obecnie oferujemy płatności COD dla Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kuwejtu, Omanu, Bahrajnu, Tajlandii, Singapuru, Malezji, Filipin, Indonezji. Wyślemy na Twój telefon komórkowy kod potwierdzający, aby sprawdzić, czy Twoje dane kontaktowe są poprawne. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości.
                        *Płacenie za pomocą raty (karta kredytowa) lub Boleto Bancário jest dostępne tylko dla zamówień z adresami wysyłkowymi w Brazylii.

                        Luzem Kupuj rabaty

                        Zamów 3 lub więcej i ciesz się oszczędnościami. Ceny hurtowe zostaną pokazane w koszyku.
                        • Ilość (jednostka)
                        • 1
                        • 3
                        • 10
                        • 30
                        • 100
                        • Cena £ Ft

                        Zapytanie hurtowe

                        • *
                        • *
                        • *
                        • 0/300
                        • *
                        • Bulgaria
                          • Bulgaria
                          • Cyprus
                          • Czech Republic
                          • Greece
                          • Croatia
                          • Hungary
                          • Poland
                          • Romania
                          • Slovenia
                          • Slovakia (Slovak Republic)
                          *
                        • *
                        • Zatwierdź

                        Klienci, którzy oglądają ten produkt, kupili również

                          Opinie klientów

                          Pytania i odpowiedzi klientów

                          ZADAĆ PYTANIE
                          1.W przypadku pytań dotyczących zamówienia, miejsca dostawy, rabatu na produkt, podatków, czasu dostawy, gwarancji, wysyłki, płatności, kursu walutowego i innych pytań niezwiązanych z produktem, prosimy o kontakt obsługa klienta.
                          2.Zadaj pytanie w języku angielskim, aby uzyskać szybszą odpowiedź.
                          3. Zadaj krótkie pytanie i na temat.

                          pytania: 0/2000

                          Klienci, którzy wyświetlą ten produkt, zobacz również

                            Obejrzałeś
                              0
                              Lista życzeń
                              Pobierz aplikację, aby uzyskać ekskluzywny kupon <b> 10% zniżki </b>

                              Pobierz naszą świetną DARMOWĄ aplikację!

                              • Dołącz do nas