Opinie klientów

Napisać recenzję
  • Wszystkie recenzje(29)
  • Obrazy
  • Wideo(1)
  • All Star
    • All Star(29)
    • 5 Star(27)
    • 4 Star(1)
    • 3 Star(1)
    • 2 Star(0)
    • 1 Star(0)
Sortuj według:
Do podglądu
  • Do podglądu
  • Najbardziej pomocny
  • Najnowszy
Recenzje tylko z Twojego kraju (Hungary)
|
Pokaż oryginał

Część recenzji została przetłumaczona automatycznie.

  • 22/02/2021

    Dobra jakość. Wygląda na silną i dobrze działa. Nie rozumiem, dlaczego skrzynia biegów jest ze śrubami z gwintem używanymi do plastikowych części zamiast śrub mm. Ale to działa.

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 21/05/2021

    Mam jeden z nich zainstalowany w Q64, bardzo ładnie wygląda, ale problemy z zużyciem pinionu (wszystkie 3) i śruby osłonowe są zbyt krótkie. Poza tym, świetny produkt.

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 19/02/2021

    Dobre pudełko transferowe, wyprasować wszystko i wygląda dobrze wytrzymałe biegi

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 26/01/2021

    Wygląda dobrze. Nie próbowałem, ale dobry materiał

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 11/01/2021

    Dobra umowa

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 23/04/2019

    So far so good. Nice set. Comes with WPL logo. Purchased the version without motor and use the 6V "Gearmotor for WPL" with this transfer-case. Case well made. Comes with two shafts and 3 pinions, 2 pinions with 3 mm bore for the driveline, and one pinion with 4 mm bore for the gearmotor; furthermore 6 (!) nice M1.5 stainless steel grub screws (for pinions), a 1.5 mm allen wrench, 4 nice shielded ball bearings, 7 M3 cone-cap phillips-head screws of stainless steel (for mounting the motor to the gearbox and for mounting the gearbox to the frame) and 6 M2 socket head black screws (for closing the gearbox). Needs some assemblage. You will need the/a 1.5 mm allen wrench (provided with the kit) to mount the grub screw to the motor-pinion. Because this grub screw is somewhat "inside of the case", this cannot be done with a 1.5 mm hex screwdriver. First mount the motor, then the pinion. You will have to lubricate pinions urgently! I also highly recommend to use blue Loctite for all screws. Did not like the cone-head M3 screws, used M3 button head hex screws instead (with flat lower side of head), and did use M2 socket head screws out of stainless steel instead of the screws provided with the kit. The shafts urgently need shimming! Unfortunately no shims are provided with the kit. You will need M3 shims. After shimming and lubricating the gearbox runs very smooth in my test setup, silent, no rubbing, tiny play, very good! I can highly recommend this gearbox for people who have M3 shims for shimming axle shafts. However, those shims should be provided with the kit.

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 10/09/2020

    Dobry materiał i doskonałe szczegóły jakości.

    Komentarze (1)
    Pokaż oryginał
  • 27/12/2020

    Jest niemontowany, ale jest bardzo intuicyjny. Brakuje śruby, która pasuje do silnika, ale łatwo ją znaleźć w każdym sklepie z narzędziami.

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 05/09/2021

    Szybko i ze wszystkimi częściami. dziękuję

    Komentarze
    Pokaż oryginał
  • 30/06/2021

    Great thanks

    Komentarze
    Pokaż oryginał
Show:

    Całkowity 0 stron

    Idź do strony

    Możesz być zainteresowany

    recommendation for you
    • Ft4 378
    • Ft5 591
    • Ft6 568
    • Ft3 648
    • Ft9 871
    • Ft11 679
    • Ft3 790
    • Ft8 759
    • Ft3 281
    • Ft22 631
    • Ft3 648
    • Ft10 582
    • Ft4 378
    • Ft3 648
    • Ft6 201
    • Ft3 648
    • Ft62 900
    • Ft4 741